top of page

Partnerlik ve İş Ortaklıkları

Trio Mobil Platinum Stratejik Partneri olarak yeni nesil Endüstriyel IoT (IIoT) teknolojileri ile üretim ve perakende sektörlerinde anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

Trio Mobil Platinum Stratejik Partneri olarak yeni nesil Endüstriyel IoT (IIoT) teknolojileri ile üretim ve perakende sektörlerinde anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

Powerful Industrial IoT Gateway

IoT Solutions for industrial process automation

Türkiye Sistem Entegretörü

vNode IIoT Gateway, üzerinde Windows ya da Linux işletim sistemi koşan bir PC hatta gömülü bir aygıta kolaylıkla kurulabilen; IIoT protokolleriyle birleştirilmiş tamamen endüstriyel bir bağlantı sağlayan tak ve çalıştır bir IIoT Gateway çözümüdür.

Resmi Ignition Partneri olarak yeni nesil erişilebilir, ölçeklenebilir ve veri merkezli IIoT Gateway/HMI/SCADA/MES yazılımı olan Ignition Platformu ile endüstriyel verilerin bilgisayar ortamına aktarılması, modern grafik ve arayüzler ile sunulması, raporlanması ve daha birçok alanda müşterilerimizin taleplerine özgü dijitalleşme çözümleri sunmaktayız . 

abb-logo.png

ABB Smart Sensor ürün satışı ve satış sonrası tüm teknik destek hizmetler ile dijitalleşme sürecinizde yanınızdayız...

- Ürün seçimi,
- Ön mühendislik,
- ABB Smart Sensor Montaj Ve Devreye Alma,
- ABB IIoT Gateway Kurulumu, Konfigürasyonu, IT & OT Entegrasyonu

Elektrik motorlarınızın imdat çığlığına kulak vererek daha sağlıklı ve uzun ömürlü olmalarını sağlamak ve fabrikanızdaki plansız duruşların önüne geçmek istiyorsanız bizimle irtibata geçin...

Ekran%20Resmi%202021-05-04%2015.36_edite

Yeni nesil Endüstriyel IoT (IIoT) teknolojileri ile üretim ve perakende sektörlerinde anahtar teslim çözümler sunmaktayız.

bottom of page