top of page

Ziyaretçi Trafiği Ölçümü

İşletmenizi Yapay Zeka Teknolojisi ile Tanıştırın,
Ziyaretçi Trafiğini Gerçek Zamanlı Analiz Edin.

kisi-sayma-alt-gorsel.png

Çözüm Kapsamı

Yapay zeka tabanlı sensör teknolojileri kullanılarak belirlenen bir alana giren ve çıkan kişilerin, gerçek zamanlı sayılarak raporlanmasını sağlar.

Neler Yapılabilir

  • Yapay zeka tabanlı sensörler aracılığıyla mağazaya giriş- çıkış yapan müşteri sayısı belirlenir.

  • Mağazanızın müşteri çekme oranı, müşterilerin mağazanız içinde geçirdiği süre, ziyaretlerin satışa dönme oranı, ziyaretçi başına ciro gibi parametreler izlenir, raporlanır.

  • Mağaza performansının analiz edilmesi, karşılaştırılması sağlanır.

Kimler Kullanabilir

Perakende ve Hizmet sektöründeki tüm işletmeler.

Kişi Sayma Sistemi ile Mağazanızdaki Trafiği Anlık ve Geriye Dönük Olarak Analiz Edin. Elde Ettiğiniz Verilerle Müşteri Davranışlarını Çözümleyin,

Karlılığınızı Arttırın!

Ekran Resmi 2021-05-06 13.19.17.png

Bağlanın

Kablosuz sensörler kullanılarak mağazanın içerisinde bulunan kişi sayısı, geniş alan incelemesiyle ısı haritaları ve tanımlanan diğer grafiksel gösterimler eşliğinde izlenir.
Self-diagnostics özelliği sayesinde sistemde meydana gelen herhangi bir aksamayı, sistemin kendisi tespit ederek çözüme kavuşturur.

Ekran Resmi 2021-05-06 13.19.22.png

Ölçümleyin

Mağaza için tanımlanan maksimum kişi sayısının aşılması halinde anlık ziyaretçi analizi sayesinde hızlı aksiyon alabilme, müşterilerin mağaza içi davranışlarını tanımlayabilme, kuyruk oluşan veya tenha zaman aralıklarını belirleyebilme, müşterilerin mağaza içi rotalarının tespiti gibi detaylı ölçüm avantajları sağlar.

Ekran Resmi 2021-05-06 13.19.28.png

Yönetin

Elde edilen veriler eşliğinde; mağaza çalışma saatlerinin ve personel dağılımının uygunluğu, reklam çalışmalarının veya kampanyaların verimliliği, saatlik, günlük, haftalık, aylık kırılımlarla ziyaretçi sayılarının hangi dinamiklere göre artıp/azaldığı gibi çıkarımlar ve bunlara yönelik optimizasyonlar sağlanır.

bottom of page